DatorDax.seDatorDax.se

Mediakonverterare / GBIC


Bild Benämning Pris
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series
Mer information Tillfälligt slut, kontakta oss för leveranstid.
9 224,65 kr
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
716,98 kr
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
975,21 kr
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
Mer information Tillfälligt slut, kontakta oss för leveranstid.
3 407,07 kr
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
Mer information Beställningsvara, ej returrätt. Längre leveranstid.
4 742,86 kr
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
Mer information Tillfälligt slut, kontakta oss för leveranstid.
3 241,39 kr
D-Link DMC-1000 Modulär extern expansionsenhet D-Link DMC-1000 Modulär extern expansionsenhet
Mer information Tillfälligt slut, kontakta oss för leveranstid.
4 230,56 kr
D-Link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX D-Link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
1 570,98 kr
D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
1 731,44 kr
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
766,06 kr
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
535,50 kr
Deltaco FBP-1016, kontaktplåt för FBP-1010, 6xLC duplex block, svart Deltaco FBP-1016, kontaktplåt för FBP-1010, 6xLC duplex block, svart
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
70,57 kr
Deltaco SFP-3C008, SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70Km, Single-Mode Deltaco SFP-3C008, SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70Km, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
941,59 kr
Deltaco SFP-3C010, SFP 100BASE-BX10-U, 1310TX/1550RX, 20km, Single-Mode Deltaco SFP-3C010, SFP 100BASE-BX10-U, 1310TX/1550RX, 20km, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
319,30 kr
Deltaco SFP-C0003, SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode Deltaco SFP-C0003, SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
246,45 kr
Deltaco SFP-C0004, SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode Deltaco SFP-C0004, SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
269,70 kr
Deltaco SFP-C0006, SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM Deltaco SFP-C0006, SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
269,70 kr
Deltaco SFP-C0007, SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM Deltaco SFP-C0007, SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM
Mer information Tillfälligt slut, kontakta oss för leveranstid.
294,50 kr
Deltaco SFP-C0008, SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 80km, Single-Mode, DOM Deltaco SFP-C0008, SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 80km, Single-Mode, DOM
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
987,70 kr
Deltaco SFP-C0013, SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode Deltaco SFP-C0013, SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
941,59 kr
Deltaco SFP-C0014, SFP 1000BASE-BX10-D, LC, 1490tx/1310rx, 10km, Single-Mode, DOM Deltaco SFP-C0014, SFP 1000BASE-BX10-D, LC, 1490tx/1310rx, 10km, Single-Mode, DOM
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
589,05 kr
Deltaco SFP-C0019, SFP 100BASE-BX10-U, LC, 1310tx/1550rx, 10km, Single-Mode Deltaco SFP-C0019, SFP 100BASE-BX10-U, LC, 1310tx/1550rx, 10km, Single-Mode
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
319,30 kr
Deltaco SFP-C0024, SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM, Single-Mode Deltaco SFP-C0024, SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
17 801,38 kr
Deltaco SFP-DL002, SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode Deltaco SFP-DL002, SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
246,45 kr
Deltaco SFP-DL003, SFP 1000BASE-LX, 1310nm, 10km, Single-Mode Deltaco SFP-DL003, SFP 1000BASE-LX, 1310nm, 10km, Single-Mode
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
269,70 kr
Deltaco SFP-DL004, SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode Deltaco SFP-DL004, SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
941,59 kr
Deltaco SFP-DL005, SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode Deltaco SFP-DL005, SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
941,59 kr
Deltaco SFP-E0003, SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver Deltaco SFP-E0003, SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver
Mer information Tillfälligt slut, kontakta oss för leveranstid.
269,70 kr
Deltaco SFP-E0004, SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70km, Single-Mode, Transceiver Deltaco SFP-E0004, SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70km, Single-Mode, Transceiver
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
941,59 kr
Deltaco SFP-E0005, SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode Deltaco SFP-E0005, SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
589,05 kr
Deltaco SFP-E0010, SFP+ 10GBASE-ER, 1550nm, 40km, Single-Mode, Transceiver Deltaco SFP-E0010, SFP+ 10GBASE-ER, 1550nm, 40km, Single-Mode, Transceiver
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
7 329,90 kr
Deltaco SFP-HP003, SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m Deltaco SFP-HP003, SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
493,85 kr
Deltaco SFP-HP011, SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode Deltaco SFP-HP011, SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
294,50 kr
Deltaco SFP-HP020, SFP+ HP X132 10G, LC,LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode Deltaco SFP-HP020, SFP+ HP X132 10G, LC,LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
3 230,49 kr
Deltaco SFP-HU027, SFP BIDI-TX1490/RX1310,10km,LC Deltaco SFP-HU027, SFP BIDI-TX1490/RX1310,10km,LC
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
589,05 kr
Deltaco X2-C00003, X2 10GBASE-LRM, SC, 1310nm, 220M, Multi-Mode, transceiver Deltaco X2-C00003, X2 10GBASE-LRM, SC, 1310nm, 220M, Multi-Mode, transceiver
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
4 294,60 kr
Deltaco X2-C00004, X2 10GBASE-ER, SC, 1550nm, 40km, Single-Mode, transceiver Deltaco X2-C00004, X2 10GBASE-ER, SC, 1550nm, 40km, Single-Mode, transceiver
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
11 388,38 kr
Deltaco XEN-C0002, XENPAK 10GBASE-LR, SC, 1310 nm, 10km, Single-Mode Deltaco XEN-C0002, XENPAK 10GBASE-LR, SC, 1310 nm, 10km, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
3 903,56 kr
Deltaco XFP-JP002, XFP 10GBASE-LR, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode Deltaco XFP-JP002, XFP 10GBASE-LR, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
2 173,88 kr
TP-LINK 19" 2U chassie för 14xmediakonverterare TP-LINK 19" 2U chassie för 14xmediakonverterare
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
2 229,05 kr
TP-LINK nätdel till TL-MC1400 TP-LINK nätdel till TL-MC1400
Mer information Beställningsvara, ej returrätt. Längre leveranstid.
763,09 kr
TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
455,18 kr
TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
357,00 kr
TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
508,50 kr
TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
357,00 kr
TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
539,58 kr
TP-LINK, fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km TP-LINK, fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
422,45 kr
TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
284,11 kr
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m
Mer information Finns hos distributör, framme inom 8 vardagar.
327,55 kr
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
541,27 kr
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
311,03 kr
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10km TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10km
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
327,55 kr
Volktek, chassie för 12st mediakonverterare Volktek, chassie för 12st mediakonverterare
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
3 942,00 kr
Volktek, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC, 10km Volktek, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC, 10km
Mer information Fåtal kvar hos distributör, framme inom 8 vardagar.
622,91 kr